TERMÍNOVÝ
KALENDÁR SÚŤAŽÍ SEZÓNA 2016-2017
Dátum | Akcia/Súťaž |
Miesto |
26.-31.8.2016 | Reprezentačné sústredenie širšej reprezentácie kadetov, juniorov a U21 | Moštenica |
3.-4.9.2016 | Karate 1 PremierLeague | Istambul, Turecko |
10.9.2016 | Zagreb Cup | Zagreb, Chorvátsko |
17.-18.9.2016 | Karate 1 PremierLeague |
Fortaleza, Brazília |
17.-18.9.2016 | 19th Budapest Open | Budapešť, Maďarsko |
24.-25.9.2016 | Karate 1 PremierLeague | Hamburg, Nemecko |
24.9.2016 | Memorijalni karate cup | Slavonski Brod, Chorvátsko |
1.-2.10.2016 | 16th Croatia open |
Rijeka, Chorvátsko |
1.-2.10.2016 | Karate 1 PremierLeague | Okinawa, Japonsko |
2.10.2016 | Seminár rozhodcov |
Košice |
8.10.2016 | 15th Bihor Open Champions day | Oradea, Rumunsko |
9.10.2016 | Avas kupa |
Miskolc, Maďarsko |
16.10.2016 | 31. ročník Pohára SNP |
Banská Bystrica, Štiavničky |
22.10.2016 | 1.kolo Slovenského pohára juniorov a kadetov |
Sabinov |
23.10.2016 | Valné zhromaždenie VÚKABU |
Košice |
25.-30.10.2016 | WKF World senior championships |
Linz, Rakúsko |
29.10.2016 |
XI.Pepe’s Memorial Cup/Kuranai Open 2016 |
Salonta, Rumunsko |
5.11.2016 | Grand Prix Ostrava |
Ostrava, Česká republika |
5.11.2016 | Otvorené majstrovstvá SsZK |
Tvrdošín |
12.11.2016 | 1.kolo žiackej ligy+M-VÚKABU JaK |
Košice |
13.11.2016 | Kachikan Cup |
Nitra |
20.11.2016 | 2.kolo Slovenského pohára juniorov a kadetov |
Nitra |
27.11.2016 | TatamiTeam Cup |
Budapest, Maďarsko |
3.12.2016 | MSR kadetov a juniorov |
Trnava |
10.12.2016 | Memoriál Rudofa Farmadína |
Farmex Nitra |
17.12.2016 | 2.kolo žiackej ligy |
Košice |
19.12.2016 | Vyhodnotenie roka 2016 |
Dójó ZŠ Belehradská |
20.12.2016 | Vyhodnotenie roka 2016 |
Dójó ZŠ Fábryho |
28.12.2016 | Tréning rodičov UNIONu Košice |
Dójó ZŠ Belehradská |
31.12.2016 | Silvestrovský futbal |
Dójó ZŠ Belehradská |
5.-7.1.2017 | Reprezentačné sústredenie |
Moštenica |
14.-15.1.2017 | Croatia Open |
Samobor, Chorvátsko |
21.1.2017 | 10.ročník Memoriálu Michala Bozogáňa |
KK Union, Košice |
28.1.2017 | Paris Open |
Paríž, Francúzsko |
4.2.2017 | Oravský pohár |
Dolný Kubín |
11.2.2017 | 1.kolo Slovenský pohár detí a žiakov |
Nové Zámky |
16.-18.2.2017 | EKF ME kadetov a juniorov |
Sojia, Bulharsko |
10.2.2017 | Ples starostu MČ Košice-Sídlisko Ťahanovce |
Košice |
25.-26.3.2017 | Veľká cena Slovenska |
Bratislava |
4.3.2017 | 2.kolo Slovenský pohár detí a žiakov |
Šurany |
1.4.2017 | 3.kolo Slovenského pohára detí a žiakov |
Stará Ľubovňa |
8.4.2017 | MSR seniorov |
Galanta |
8.-9.4.2017 | Harasuto Cup |
Lódž, Poľsko |
18.3.2017 | 3.kolo žiackej ligy |
Stará Ľubovňa |
23.4.2017 | 4.kolo žiackej ligy VÚKABU |
Stará Ľubovňa |
29.4.2017 | 5.Elizabeth cup |
Budapešť, Maďarsko |
4.-7.5.2017 | EKF ME seniorov |
Samsun, Turecko |
6.5.2017 | Majstrovstvá VÚKABU detí, žiakov |
Košice |
14.5.2017 | MSR detí, žiakov a mladších dorastencov |
Košice |
20.5.2017 | Union cup |
Lviv, Ukrajina |
27.5.2017 | 16. stretnutie rodičov a priateľov UNIONu |
Košice |
3.6.2017 | ME regiónov |
Priština, Kosovo |
10.6.2017 | Majstrovstvá Slovenska Goju Ryú |
Košice |
15.6.2017 | Skúšky na STV v klube do 3.kyu |
Union Košice |
17.6.2017 | Skúšky na STV vo VÚKABU - 2.kyu a vyššie |
VÚKABU, ZŠ Belehradská |
26.6.-1.7.2017 | Záverečné sústredenie klubu |
Lesanka |
25.-26.7.2017 | World Games |
Wróclaw, Poľsko |
26.-29.10.2017 | WKF MS kadetov, juniorov a U21 |
Káhira, Egypt |
Červenou farbou sú vyznačené súťaže, na ktorých sa zúčastnia aj pretekári KK Union Košice! |
Copyright © 2016 Emil Petrvalský, Košice